SLUŽBA BTK A KALIBRACE BEZ STAROSTÍ

  1. V prvním kroku zaeviduji do mého systému veškeré Vaše vybavení podléhající provádění pravidelných BTK, kalibrací (od dodavatele i od Českého metrologického institutu) a kontrol elektrické bezpečnosti. Jak taková tabulka vypadá, můžete nalézt zde: Přehledová tabulka - vybavení ordinace

  2. V dalším kroku dohodnu s dodavateli sloučení termínů jednotlivých kontrol tak, aby to bylo pro vás ekonomicky a provozně výhodné.

  3. Po celou dobu trvání spolupráce budu evidovat termíny kontrol vašeho vybavení a s předstihem, samozřejmě dle Vašich časových preferencí, za Vás oslovím dodavatele a dohodnu termín provedení kontrol tak, aby na sebe navazovali.

  4. Se všemi dodavateli (i v běžné ambulanci to může být i více jak 5 firem) dohodnu jejich servisní návštěvu s dlouhodobým předstihem tak, aby cestovní náklady mohli rozepsat mezi více lékařů v regionu a tím snížit fakturované náklady na cestovné.

  5. Dohlédnu na to, aby protokoly, které Vám technici dodavatelů vystaví měli všechny potřebné náležitosti potřebné k prokázání splnění zákonných podmínek při kontrolách státních orgánů.

  6. Nebudete se službou spokojeni? Garantuji vám vrácení peněz v případě, že mé služby shledáte neužitečné, nebo nebudete spokojeni!

Co myslíte, ještě se vám chce toto všechno řešit, nebo si raději užijete ušetřený čas s něčím příjemnějším?

V případě vašeho zájmu si prosím zvolte níže dobu trvání služby na 1, 2, nebo 3 roky, nebo mě kontaktujte telefonicky na 774 67 49 49.


Více zde: https://www.biomedicinsky-inzenyr.cz/products/sluzba-btk-a-kalibrace-bez-starosti/